Vegan Vejetaryen Sertifikası | V-Mark Kurumsal

V-Mark Kurumsal

V-Mark bir vegan sertifikasyon kuruluşu olmanın ötesinde, önceliği doğa ve canlı yaşamı olan bir kuruluş olarak, vegan ve vejetaryen üretici ve tüketicilerin yaşamını kolaylaştırmak, daha da önemlisi, canlı yaşamının önemi ve sürdürülebilirlik gibi konularda bilinç oluşturmak için çabalamak misyonuyla yoluna devam etmektedir.

V-Mark Vegan Vejetaryen

V-Mark, vegan ve vejetaryen konularında işletmelerin ürün kalitesini arttırmak ve uluslarası ticarette olası ticari risklerini önlemek amacı ile faaliyet göstermektedir. Vegan ve Vejetaryen ürünler söz konusu olduğunda, her sektörden ve her boyutta işletmeler için ürün değerlendirme hizmetleri vermekte ve sertifikalandırmaktadır.

Bir ürününü belli standartlara ve kriterlere uygun olduğunun ve bu kriterlere göre üretildiğinin kanıtı, ürünün akredite bir kuruluş tarafından aldığı sertifikasyonudur. Sertifkasyon ürünün kategorisinden ve türünden bağımsız olarak, kalite ve güven bağlamında büyük bir etkiye sahiptir.

Sertifikasyon hizmetini yalnızca bu konuda yetkisi olan ve ulusal / uluslararası alanda akredite edilmiş kuruluşlar verebilir. Kuruluşun yetki kazanması, edindiği akreditasyonlar ile sağlanır. Akredite olan bir kuruluş tarafından düzenlenen belgeler dünyanın her yerinde geçerlidir.

V-Mark, Vegan ve Vejetaryen Sertifikasyon Enstitüsü uluslararası bir kuruluştur ve tüm dünyada tanınır. Vegan-vejetaryen konusuna odaklanmış uluslararası pek çok STK, bu alanda öncü bir enstitü olan V-Mark'ın standartlarını örnek alır. V-Mark Vegan ve Vejetaryen Sertifikasyon Enstitüsü, güvenilir ve itibarı yüksek bir proje olarak dünyada kabul görmüştür.