Vegan - Vejetaryen Belgesi Nasıl Alınır ?

Vegan - Vejetaryen Belgesi Nasıl Alınır ?

Vegan sertifikası almaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli husus, test konusunda güvenilir, tarafsız ve bağımsız bir kuruluş ile çalışmanız olmalıdır.

Vegan - Vejetaryen Belgesi Nasıl Alınır ?

Ayrıca kuruluşun ulusal ve uluslararası akredite olduğundan ve size sunduğu sertifikanın tüm dünyada geçerli olduğundan emin olmalısınız.

Üreticinin başvurusu alındıktan sonra, denetim ve kontrol süreci (üretim, ürün içerik ve aşamaları görsel ve deneysel metodlar ile kontrol edildiği uygunluk durum tespit faaliyetleri) tamamlanarak ilgili ürün için uygunluk değerlendirilmesi olumlu sonuçlandı ise belge hazırlanır.

Vegan vejetaryen belgelendirme süreci, sertifika almak istediğiniz ürünlerin ve bileşenlerinin ayrıntılı bir listesinin yanı sıra üretim tesisi, üretim süreci, temizleme protokolleri ve herhangi bir ekipmanı veya üretim hattını paylaşmanızla devam eder. Belgelendirme süreci genellikle 1-3 hafta arasında bir zamanda tamamlanmaktadır.

Uzman ekibimiz vegan sertifikasıyla ilgili her türlü sorunuza yanıt vermekten ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.