Vegan Mobilya Sertifikası

Vegan Mobilya Sertifikası

Veganlık sadece bir beslenme biçimi yada beslenmeyle alakalı bir tutum değildir. Vegan tüketici hayatının her alanında bilinçlidir ve satın alacağı ürün ne olursa olsun seçimlerinin hiçbir şekilde hayvana yada doğaya zarar vermeden üretildiğinden emin olmak ister.

Vegan Mobilya Sertifikası

Her yıl gittikçe daha da büyüyen vegan ürün pazarında, mobilya sektöründe de veganizm konusunda oldukça olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Vegan yaşam tarzını seçen tüketiciler için her geçen gün yeni seçenekler sektöre kazandırılıyor.

Elma kabuğundan veya kaktüs yapraklarından yapılan deriler, mantar liflerinden yapılmış lambalar ve kartondan yapılmış yataklar ile eko iç tasarım alanındaki son trendler, veganlığın diyetten çok daha fazlası olduğunu kanıtlıyor.

V-Mark vegan mobilya sertifikası, akreditasyonları sayesinde dünyanın heryerinde geçerli bir sertifika programıdır. Uluslararası laboratuvarlar ve denetçiler ağımız, ürünlerinizin vegan kalite güvence düzeyini sağlamak için bir dizi kimyasal, mekanik veya fiziksel özellik testi gerçekleştirebilir ve bunları çapraz bulaşma olmadan mümkün olduğunca hızlı ve güvenli bir şekilde pazara sunmanıza yardımcı olur.

Ayrıntılı bilgi ve aklınıza takılan her türlü sorunuz için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Vegan Vejetaryen Sertifikası V-Mark

Hemen Başvur