Vegan ve Vejetaryen Belgelendirme Süresi Nedir ?

Vegan ve Vejetaryen Belgelendirme Süresi Nedir ?

Vegan vejetaryen sertifikası için ilk belgeleri topladıktan sonra, uzmanlarımız ürün için numune alarak gereken tüm testleri tarafsız, bağımsız ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirirler.

Vegan ve Vejetaryen Belgelendirme Süresi Nedir ?

Üretim sürecinin karmaşıklığına bağlı olarak, tesisin fiziksel bir denetimini gerçekleştirmek üzere bir müfettiş atanabilir. Tesis, ürünler ve içerikler V-Mark vegan sertifikasyonu için onaylandıktan sonra, size bir sözleşme ve fatura gönderilir.

Kurumumuz yeterli bir kanaat edinmez ise müşteri olan üreticiye 1 günlük proses denetimi talep eder, yeterli bulur ise direkt sertifikasyon onayı verilir.

Vegan ya da Vejetaryen Belgesi belgelendirme süresi belgelendirme süreç aşamalarının sonuçlandırılmasına bağlı olarak, başvurunun alınması, inceleme ve değerlendirmenin yapılması, denetim ve denetim sonucu ortaya çıkabilecek uygunsuz durumlar için gerekenlerin yapılması vb. aşamalarından sonra yaklaşık 1 - 3 hafta arasıdır.

Vegan ve vejetaryen belgelendirme süreçleri, üretim ve ürün yapısına bağlı olarak kimi zaman daha uzun sürelerde tamamlanabilmektedir. Her türlü soru ve sorunlarınız için uzmanlarımıza ulaşmaktan çekinmeyin.