V-Mark

V-Mark

Sahip olduğu akreditasyonlar sayesinde dünya çapında dağıtılan ve tanınan V-Mark Sertifikalı Vegan Logosu, tüketiciyi veganlık konusunda eğitmeye ve vegan dostu işletmelere yardımcı olmaya çalışır. Üreticilerinin ürünlerinin %100 vegan olduğunu tek bir işaretle kanıtlamasını ve tüketicilerin vegan ürünlere güvenle ulaşması sağlar.

V-Mark

V-Mark etiketi, vegan ürünlerle ilgilenen tüketiciler tarafından kolayca görülebilir ve veganların sürekli olarak içerik listelerine başvurmadan alışveriş yapmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda şirketlerin büyüyen vegan pazarını tanımasına ve Vegan kelimesini ve temsil ettiği yaşam tarzını ana akım haline getirmesine yardımcı olur. V-Mark Vegan etiketi bir çok şirket tarafından üretilen yüzlerce üründe bulunmaktadır.

Vegan sertifikası söz konusu olduğunda en önemli konulardan biri, ürününüz için alacağınız sertifikayı verecek kuruluşun ulusal ve uluslararası akredite bir kuruluş olmasının yanı sıra, tanınılırlığı, güvenilirliği ve tarafsızlığıdır.

Günümüzde ürününüz için vegan sertifikası alacağınız pek çok kuruluş mevcuttur. Bu kuruluşlar arasında ulusal ve uluslararası akreditasyonları sayesinde tüm dünyada tanınan, güvenilir, tarafsız ve bağımsız bir kuruluş olarak saygın bir yeri olan V-Mark, vegan sertifikası konusunda öne çıkmaktadır.