Vegan Temizlik Ürünleri Sertifikası

Vegan Temizlik Ürünleri Sertifikası

Vegan felsefesini benimsemiş tüketici için, hayatının her anında ihtiyaç duyduğu ürünlerin hiçbir şekilde hayvansal bir bileşene yada hayvan testlerine maruz kalmaması gerekmektedir. Bu, evde ve işyerlerinde kullanılan temizlik ürünleri ve deterjan gibi ürünler içinde geçerlidir.

Vegan Temizlik Ürünleri Sertifikası

Temizlik ürünleri ve deterjanlar gibi ev bakım ürünleri de aynı yakın incelemeye tabidir. Yaygın ev deterjanlarının ve markalı temizlik ürünlerinin kaprilik asit (sütten elde edilen) donyağı (işlenmiş sığır yağı), hayvansal gliserol ve stearik asit (hayvansal yağ) gibi on kadar hayvansal türevli bileşen içerebileceği biliniyor.

Vegan tüketiciyi şaşırtmak ve yanıltmak için birçok üründe isimlerle oynanarak kafa karışıklığı yaratılmaktadır. Dahası, üreticinin bileşenlerinin konsantrasyonu ve ticari sırlarını korumak adına içeriğin şeffaflığından vazgeçmesi, vegan tüketicinin ürün bileşenleri hakkında herhangi bir fikri olmasınıda engellemektedir.

V-Mark uzman ekibinin akredite laboratuvarlarında gerçekleştirdiği test ve analizler sonucu verdiği temizlik ürünleri ve deterjanlar için vegan sertifikası, vegan tüketici için tam bir şeffaflık sağlar. Bunun yanı sıra üreticinin sunduğu ürünlerinde diğer ürünlere kıyasla tercih sebebi haline gelmesini sağlar.

Üretici olarak sunduğunuz ürünün, vegan tüketici tarafından güvenilir olmasını ve  sorgulanmadan tercih edilmesini sağlamak için V-Mark'ın sunduğu vegan sertifikalı etiketi ürününüze eklemeniz yeterlidir. 

Temizlik ürünleri ve deterjanlar için vegan sertifikası hakkında aklınıza takılan her türlü soruya yanıt olmak için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Vegan Vejetaryen Sertifikası V-Mark

Hemen Başvur