Vegan Sertifika Programları

Vegan Sertifika Programları

Ürününüzün tamamen vegan olduğunu resmileştirmek istemeniz durumunda, vegan sertifikasyon talebinde bulunmanız ve ürününüze ait vegan etiketi edinmeniz gerekmektedir.

Vegan Sertifika Programları

Bunu yapabilmek için vegan ürün veya hizmetinizin hayvansal ürünlerden ve hayvansal testlerden tamamen arındırılmış olduğunu ispatlamak için tam bağımsız ve tarafsız bir laboratuvarda test edilmesi ve onaylanması gereklidir.

V-Mark vegan sertifikasyon programı, dünya çapında tanınan akredite bir programdır. Ürünlerinde V-Mark sertifikası ticari markasını taşıyan şirketler, uygulamalarının vegan tanımı ve standardı ile uyumlu olduğunu gösterir.

V-Mark olarak sertifikasyon hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Araştırma, Test ve Sertifikasyon: Sertifikasyona kadar çok çeşitli ürün araştırmaları, incelemeleri ve testleri gerçekleştiriyoruz. Amacımız, ürünlerinizin tüketicileri korumasını ve etiket iddialarının ilgili tüketici beklentilerini karşılamasını sağlamaktır.
  • Muayene: Üretim öncesinde, sırasında ve sonrasında üretim kontrollerinin yanı sıra hammaddelerinizin ve üretiminizin, işaretlemenizin ve ambalajınızın ve ürün sunumunuzun kalitesini doğrulamak için gözetim kontrolleri sağlıyoruz.
  • Teknik Yardım: Çapraz bulaşmayı önlemek ve zoonotik hastalıkları en aza indirmek için vegan çözümlere yönelik sosyal sorumluluk, vegan fabrika kalite değerlendirmesi, gıda güvenliği ve sağlık değerlendirmesi içeren projelerle sizi destekliyoruz. Ek olarak, bir düzenleyici danışmanlık hizmeti olarak hareket ederek eğitim ve özel etiket desteği ve sertifikasyonu sağlıyoruz.

Yasal gerekliliklere ve endüstri standartlarına uymanın yanı sıra, aşağıdakiler dahil bir dizi zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olabiliriz:

  • Tedarik zinciri maliyetleri düşürmeye ve dolayısıyla hayvanları istismar etmeye çalıştıkça etik olmayan üretimdeki büyüme.
  • Daha az çapraz kontaminasyon riski ile tüketicinin kalite ve güvenliğe daha fazla odaklanması.
  • Muayene, test, belgelendirme ve doğrulamada mükemmellik konusundaki itibarımızla, kuruluşunuz genelinde sürdürülebilirliği ve vegan tedarik zincirini daha da iyileştirmek için size danışmanlık ve çapraz iş hizmetleri de sunabiliriz.

 

Vegan Vejetaryen Sertifikası V-Mark

Hemen Başvur